Приклад етикетки
Засіб дезінфекції: АНК Універсальний 5/900
Сфери застосування:

Побутові потреби, медицина, транспорт, комунальне господарство, харчова промисловість, сільське господарство, тваринництво, птахівництво та інші.

Правила та умови застосування

протирання, зрошення, замочування і розпилення.

Обробки різних об'єктів - води, повітря, харчової сировини і продуктів, рослин, будь-яких поверхонь, виробів побутового та медичного призначення, різноманітного обладнання, сміття, джерел інфекції будь-якої локалізації та походження.

Вироблено в Україні згідно ТУ У 20.2-43594253-001:2020

Особливості та переваги:

1.Висока антимікробна активність по відношенню до всіх патогенних мікроорганізмів, включаючи спори.

2. Дезінфікуючі, стерилізуючі та миючі властивості.

3. Виключає ризик розвитку до нього резистентності (адаптування) патогенних мікроорганізмів протягом будь-якого тривалого і безперервного періоду.

4. Ефективний проти біоплівок навіть в малих концентраціях і запобігає їх появи при постійному використанні.

5. Мінімальний клас токсичності (IV), прийнятна сумістність з тканинами людини та тварин.

6. Обробки об'єктів в присутності людей.

7. Низька концентрація активнодіуючих речовин, та в одночас висока швидкодія.

8. Екологічно чистий засіб, після знезаражування об'єкта повністю розкладається до стану питної слабомінералізованої води, без утворення токсичних сполук-ксенобіотиків.

Діюча речовина:

Діючою речовиною в АНК-5/900-Універсальний є метастабільний стан суміші пероксидних та хлоркисневих сполук (О3 - озон; НО· - радикал гідроксилу; 1О2 - синглетний молекулярний кисень; НСlО - хлорнуватиста кислота; СlO-- гіпохлорит-іон; СlO· -гіпохлорит-радикал; СlО2 - діоксид хлору, та інші), що отримані шляхом електрохімічної обробки розчину кухонної солі.

Запобіжні заходи:

1. До роботи допускаються особи, які не мають медичних протипоказань до даної роботи, які не страждають на алергічні захворювання, що не мають підвищену чутливість до хлорвмістких засобів, які пройшли навчання, інструктаж по безпечній роботі з миючими та дезінфікуючими засобами і надання першої допомоги при випадковому отруєнні.

2. Необхідно уникати потрапляння засобу в очі та в органи дихання.

3. Обробку способом протирання допускається виконувати без засобів захисту органів дихання і очей, в присутності персоналу і пацієнтів.

4. При проведенні робіт дотримуватися правил особистої гігієни.

5. Зберігати у місцях, недосяжних дітям, окремо від харчових продуктів і лікарських речовин.

Заходи першої допомоги

1. При порушенні запобіжних заходів можливе подразнення органів дихання та очей (першіння в горлі, кашель, сльозотеча, різь в очах). Постраждалого необхідно вивести з робочого приміщення на свіже повітря або у приміщення, що добре провітрюється. Рот і ніс необхідно прополоскати водою, дати тепле пиття. При необхідності слід звернутися до лікаря.

2. При потраплянні в очі слід промити їх проточною водою, при необхідності звернутися до лікаря.

3. При потраплянні великої кількості в шлунок потрібно випити декілька склянок води з адсорбентом. При необхідності звернутися до лікаря.

Гарантійний термін зберігання: Шість місяців з дати виробництва за умови зберігання в герметично закритому вигляді, в виробничій тарі, в темному місці, при температурі від +5 до +25 оС. Після відкриття ємності, для досягнення максимальної ефективності рекомендовано використати протягом 5 діб.

ВАЖЛИВО!Ефективність АНК Універсальний 5/900 перевищує ефективність хлору у 65 разів! Крім того, протягом перших 72 годин після виробництва ефективність препарату досягає 250-кратної переваги над хлором, у зв'язку з чим рекомендовано заздалегідь спланувати застосування препарату - відразу після виробництва.


виробник:"TОВ АНК-технології"

місце для штампу

ДАТА ВИРОБНИЦТВА:

Об'єм:


Для замовлення скористайтесь формою на сторінці відповідного продукту або звертайтесь за контактними даними
Тел. +38 (067) 374-31-31; +38 (073) 374-31-31

E-mail: ANC.technolog@gmail.com

Made on
Tilda