ТОВ «АНК Технології»
Екологічна дезінфекція приміщень
Сучасна технологія у вигляді поєднання аерозольного генератору холодного туману та екологічного засобу АНК Ультра, дає високу результативність дезінфекції та санітарної обробки приміщення.
Чисто – це безпечно та зручно

В умовах все більшої актуалізації питань організації чистого та безпечного простору важливо правильно підійти до питань дезінфекції приміщення, забезпечення стерильності поверхонь, їх санітарної обробки та дезодорації.

Холодний туман діє швидко та ефективно. Екологічна процедура дезінфекції приміщення є зручною та безпечною. Вам не потрібно довго чекати. Якість та безпечність засобів АНК Ультра підтверджено.

Чому саме АНК Ультра?
Ефективність засобів АНК Ультра перевищує показники хлору у 65 разів! Крім того, протягом перших 72 годин після виробництва, ефективність засобів досягає 250-кратної переваги над хлором!
Перемагає вірус COVID-19
Дієвий механізм у боротьбі з різними видами шкідливих бактерій і вірусів; Найвищий рівень захисту від спор, грибків, біоплівки та ін
Повністю безпечний
Абсолютна безпечність засобів для дихання, поверхні шкіри, слизових оболонок та при попаданні в організм людей та тварин; Немає необхідності змивати (приміщення не потребує провітрювання, не залишає слідів на поверхні).
Зручний у використанні
Можливість користування приміщеннями одразу після обробки;
Дієвість засобів і процедур дезінфекції протягом двох діб.

Як проводиться дезінфекція?

Ви залишаєте заявку щодо замовлення послуги. Для уточнення деталей наш менеджер зв'яжеться з Вами. Виїзд команди проводиться в затверджений час. Час на виконання замовлення – від 15 хвилин (в залежності від розміру приміщення і, відповідно, обсягу робіт). Прилад для виконання дезінфекції – це генератор «холодного туману». Робота виконується повністю екологічним засобом АНК Ультра. Час очікування після процедури очищення приміщення – не більше 2 хвилин.

Форма замовлення
Залиште ваш телефон и ми зв'яжемося з вами
Ваш телефон
Вартість послуги
Ціни на послуги з обробки приміщень фоггером холодного туману з дезінфектором АНК Ультра
Ми з радістю Вас проконсультуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваш Email
Ваш телефон
Выберіть варіант доставки

Html code will be here

Made on
Tilda